Yaşlı kadınlarla sex bambaşka

Merhabalar, yetişkin bir kadın ile yaşadığım hikayemi anlatmak istiyorum, ilk olarak raslantı bir olaydı, başka bir deyişle hesaplanmış bir vaziyet değildi ardından ben ezelden beri yetişkin başka bir deyişle mature ya da dul bayanlardan defa hoşlanırım ve kendimi tanıtarak olaya giriyorum.
Ben Alihan yaşım 37 İstanbulluyum..
Bir kaç hafta ilk olarak, soğuk bir çarşamba sabahı kahvaltıda canım öyle bir sucuklu yumurta istedi ki buzdolabına baktım sucuk var yumurta bulunmamakta bende derhal üstümü giyinip nefesi birkaç sokak alttaki markette aldım.
Reyonlardan bir koli yumurta ve birkaç parça henüz kahvaltılık alıp nakit ödemek içersinde kasaya geldiğim sırada benden evvela kasaya gelen 43-45 yaşlarında ön görü ettiğim büyük göğüslü, kumral ,dolgun dudaklı ve giydiği eşofmandan büyük ve çıkıntılı götünün tüm hatları bariz olan bir hanımefendi eşyalarını geçiriyordu.
Ben kasaya hesabı ödeyip çıkacağım sırada ise az evvela gördüğüm yetişkin hanımefendi hala poşetlerle boğuşmaya devam ediyor idi.
Centilmen bir erkek şekilde buna hiçbir zaman kayıtsız kalamazdım, derhal bayanın yanına yaklaşıp poşetlerini taşımada takviye edip edemeyeceğimi sorunca başını kaldırıp yeşil gözlerimin içerisine tatlı bir gülümsemeyle baktı.
Soğuk çarşamba sabahı poşetlerin yarısı bende yarısı onda evine doğru yürümeye başlamıştık bile.
Yol süresince birbirimizle hiç konuşmadık altı-7 dakika ardından ise evinin kapısına ulaştık.
O önden içeriye girip kendisi poşetlerini bıraktıktan ardından benim elimdeki poşetleri alınca soğuktan ve kan dolaşımı yetersizliğinden uyuşmuş ellerimi gayri ihtiyari ovuşturmaya başladım.
Benim bu halimi gören hanım, çayı yeni demlemiştim emredin beraber içelim diyince önerisi reddedemedim.
içeriye girdiğimde ilk ilgimi çeken şey hafif bir lavanta kokusuydu..
beni salona çağrı edip yumuşak bir koltuğa oturtarak arkama da işlemeli bir yastık koydu.
Gerçekten görev etmesini seven defa cana yakın bir kadındı.
Aradan 5-on dakika geçince ben çayımın epey geciktiğini düşünürken kadın elinde sucuklu yumurta dahil içi birçok çok kahvaltılıkla doldurulmuş kocaman bir tepsiyle içeriye girdi.
Beraber kahvaltı eder iken isminin Yasemin olduğunu, kocasını 4 sene evvela trafik ilçesinde kaybettiğini, 26 yaşında bir kızı olduğunu ve onunda kocasından geride bıraktığımız yıl boşanıp yanına yerleştiğini fakat avukat yer aldığı içersinde ciddi bir davası olduğunu sabah adliyeye gittiğini ifade etti.
Bir ara lavaboya gitmek istediğimi söyleyince bana yolu gösterip kendi yeniden mutfağa gitti.
Banyoları harbiden muhteşemdi, bütün havluların kenarları ve ortaları el işlemesi danteller ve süslemelerle bezenmişti ve hepside mis bu gibi lavanta kokuyordu..
o lâhza anladım ki içeriye girince hissettiğim lavanta kokusu banyodaki havlulardan geliyordu.
Banyoda işim tamamlanınca yeniden salona gittim derhal peşimden mutfaktan elinde iki fincan kahveyle Yasemin bayan geldi.
Bir yandan kahvelerimizi içiyor bir yandan Eklendi ediyor, birbirimize ısındıkça ısınıyorduk.
Kahvelerimiz tamamlanınca Yasemin kadın fallarımıza baktı benim falımda büyük bir kase gördüğünü ve içersinde altın liralar olduğunu söyleyince..
yok canım dedim..
o da bunun üstüne oturduğu yerden kalkıp yanıma gelerek fincanı iyice gözlerime yaklaştırdı parmaklarını kıraathane fincanının içerisine tutarak bak şu kase şunlarda çevrede ona ulaşmaya gayret gösteren fertler diye tarif eder iken yüzümüz birbirine iyice yaklaşmıştı.
Hatta bir ara o kadar yaklaştık ki tıpkı anda bişi söylemek içersinde yüzümüzü birbirimize döndüğümüzde birden burun buruna geldik.
Ve o lahza ne söyleyeceğimizi unutup o biçimde bir vakit donakaldık.
şaşkınlığından ilk sıyrılan Yasemin hanım oldu, gözlerini kısıp dolgun dudaklarını yavaşça benimkilere değdirdi bende buna kayıtsız kalmayıp sahip olunan gücümle o cazibeli dudakları emmeye başladım.
öpüşmemiz bütün hararetiyle sürerken Yasemin, ensemdeki saçlardan sıkıca tutup kendisine çekip canım erkeğim diye inleyerek beni öpmüyor sanki dudaklarımı boynumu yiyordu.
pratik değil tam 4 yıldır erkeğe özlem kaldığı ilgi çekici oluyordu.
Dudaklarımı yavaşça dudaklarından kaydırıp boynunu ve kulaklarını yalarken bir yandan da iki elimle süeterini omuzlarından aşağı kaydırıp sütyenini meydana çıkardım, çok büyükte memesi sütyene sığmıyor çıkarlarını bir lahza evvel aut çıkarıp doya doya yalamam içersinde sanki yalvarıyorlardı.
Yaseminin memelerini yalamadan evvela boynundan koltuk altına geçtim birkaç hafta evvela traş edildiği ilgi çekici olan hafif kıllı koltuk altı buram buram bayan kokuyordu.
Koltuk altının mis bu gibi ter kokusunu içime çekerek tuzlu terini kana kana yalayıp yuttum ve sonrasında görkemli memelerini defa suistimal ettiğimi düşünerek Yasemin in sütyenini en ince yerinden çekip koparttım..
Aman allahım meydana çıkan o iki şey o kadar görkemli yaratılmıştı ki, hiç duraksamadan memelerinin bilye büyüklüğündeki uçlarını ağzıma alıp akide şekeri bu gibi emmeye başladım.
Ben memelerini emdikçe Yasemin deliye dönüyor kesik kesik beğeni çığlıkları atarak kanepenin kumaşını tırmalıyordu.
Bir ara o kadar hırslandım ki Yaseminin sağ memesini komple ağzıma sokmak istedim fakat boş yere, beşte birini fakat sığdırabildim.
Sonra tatlı memelerden istemeyerek ayrılıp Yasemini kanepenin üstüne doğru boylu süresince uzattım ve balıketi göbeğini yaşamında ilk kez dondurma görmüş bir çocuk gibi yalamaya başladım oradan biraz biraz aşağıya inerken Yasemin bacaklarını ve vücudunu kasıyor, titriyor kimbilir kaçıncı orgazmını yaşıyordu.
Bacak arasına indiğimde mis gibi am kokan işlemeli külotu yaşadığı orgazmlardan ve aldığı zevkten sırılsıklam olmuştu.
Ben külotunu aşağıya sıyırırken oda hafifçe kalçasını kaldırıp bana takviye etti.Ortaya çıkan görünüm muhteşemdi koltuk altı aynısı orayı da birkaç hafta evvel traş ettiği belliydi ben amını iştahla yalarken amının kılları tatlı tatlı dudaklarıma batıyor, dolgun ve pürüzsüz bacaklarıyla zevkten kafamı sıkarak sanki beni mengeneye alarak amının içene hapsediyordu.
Kendimi bundan zar zor kurtarıp Yaseminle 69 pozisyonuna geçtik görkemli ve 4 yıldır sik suratı görmemiş tatlı amcığını yine yalıyor salgıladığı bütün beğeni sıvılarını iştahla yalayıp yutuyordum.
Yaseminde benim sikimi büyük bir iştahla yalıyor fakat galiba fazla zaman yarak yalamadığı içersinde arasıra sikimi ısırıp canımı acıtıyordu.
İkimizde sanki bulutların üstünde uçuyorduk..
bizim içersinde tekilce o lahza vardı, gerisi yalan ve boştu..
Yasemin 69 pozisyonundayken aksi dönüp yüzünü bana çevirdi bundan bu tür amcığı sikimin üzerindeydi heyecandan tir tir titriyor amını sikime bir değdirip bir çekiyordu bu duruma defa dayanamamış olacak ki çok büyükte ve kalın yarağımın üstüne biraz biraz oturdu.
Sikim amına köküne kadar girince derin bir ohhh çekip vahşi bir kısrak aynısı sikimin üstünde raksetmeye başlandı.
Yarağım amının en derin yerlerine kadar erişiyor Yasemini zevkten kudurtuyordu bir yandan sikimin üstünde dünyanın en büyük sevincini yaşarken beni de suistimal etmiyor görkemli memelerini ağzıma vermiş kana kana yalatıyordu.
Daha defa dayanamadım Yaseminin altından kalkıp onu yere, halının üstüne indirdim ve domalttım.
Muhteşem şeftalisi ve daracık şişe deliği arkadan mükemmel görünüyordu.
Kalın ve damarlı sikimi Yaseminin amına arkadan öyle bir kökledim ki feryat atıp yerdeki halıya tırnaklarını geçirip çekerek halının üzerindeki fiskos masasını bile yerinden oynattı.
Bir yandan Yasemin in amını sikerken bir yandanda götüne parmağımı sokuyor, kara incisini de yarağa alıştırıyordum.
Sikimi amından çıkarıp götüne sokmak içersinde başını ufacık deliğe dayayınca şuana kadar uysal olan kadın ansızın eliyle sikimi oradan çekip yeniden amına soktu..
bunu istemediğini düşünerek hürmet gösterdim ve amından sikmeye devam ettim.
Orgazm olmaya yakın Yasemin i halının üzerinde sırt üstü yatırarak bacak arasına geçtim görkemli bacaklarını omzuma atıp amının şuana kadar sik değmemiş yerlerine yarağımı daldırıp daldırıp çıkardım.
Boşalacağımı anlayınca iki bacağımı yana açıp Yaseminin üzerinde ayağa kalktım.Yasemin tam altımda ağzını açmış fışkırtacağım döllerimi zarar etmemek içersinde bekliyordu.
Bende sikimle Yasemin in ağzını nişan alıp şiddele boşaldım..
orgazmım o kadar görkemli olduki sanki Yasemin i bahçe hortumuyla suluyormuşum izlenimine kapıldım.
Döllerimin bir kısmı amacı bularak Yasemin in ağzına yüzüne ve boynuna aktı henüz tazyikli çıkan ilk spermlerim ise amacı şaşırarak halının üstüne ve çekyat örtüsünün oyalı eteklerine sıçradı bedenine damlayan spermlerimi güneş yağı bu gibi eliyle her yönüne yaydı ve gülerek benibundan bu tür daima bu tür sula tamammı kocam diye gözlerimin içerisine baygın baygın bakarak sanki yalvardı.
Sikişin sonrasında birer bardak orgazm kolası içerken sebep bana götünü siktirmedin diye sorduğumda kocama götümü hiç siktirmemiştim, sikemeden can verdi gitti şimdi sana siktirirsem ona haksızlık etmiş aynısı olacağımı tarttım deyince bende ona hak verdim.
Yasemin sadakatlı bir bayandı, yetişkin ve sevecen, onu defa sevmeye başlamıştım, marifetli ve yatakta defa sevişken, yetişkin bayanlarla sex güzel, çıtırlar derhal şip şap bitiriyorlar üstelik defa bilmiyorlar işi.
neyse hepinize basit gelsin diyorum.

Bir Cevap Yazın