Lezbiyen sex hikayem

Ecnebi kızlara gidip mesele Türk kızları sebep seks yapar diye.
Kesinlikle negatif cevap verir duyarsınız.
Bizim hakkımızda niçin hep bu tür düşünülür anlamış değilim.
Fakat inanın ben öyle insanlardan birisi değilim.
Şu ana kadar yaptığım sekslerde ve anlattığım sex hikayelerinde göreceğiniz üzere sikiş esnasında aldığım hazzı partnerime hissettiririm.
Sırf bu sebepten yaşadığım ve misal teşkil etmiyecek vakası anlatacağım.
Kızlar selamlar, Ceren, 82`liyim, tipimede kısaca değinip -160.boy, 55 kg, beyaztenli, mavi gözlüyüm, ayrıntı çok- mailime başlıyorum.
Öncelikle belirtiyim bizle alakalı gönderilen hikayeler azaldı, canlanın biraz, gerçekte bunun sebebi bizim kimi şeylerin kalifiye kalmasını istememiz, lüzum duymamamız yazmaya, neyse mutlaka gerçek hikayemle bu sessizliği bozucam, dilerim yayınlanır.
Özelliklede liseden beri hemcinslerime ayrı bi ilgim var, fakat hepsine değil, benim gibi olduğunu anladıklarıma, o zamandanda anılarım var, fakat henüz bilinçsizdim o vakitler,bazı şeylerin manasını bikaç senedie çözdüm..
Ya sebep anlatmalı bu duyguyu, nihai zamanlara arttı, örneğin rastgele bi ortamda,en basitinden otobüste falan hoş, benim yaşlarımda bi kız gördüğümde,karşılıklı bi elektrik kurulduğunu hissettiğimde imkanları zorlayıp mutlaka bişeyler yapar duruma geldim,anlarsınız yaa… 2,3 sefer oldu bu yıl içersinde bu tür hadise, fakat karşıdanda geliyo tabi, şunlar ıslanmamda iyice kafi olmaya başladı, küçük tacizler..neyse duygu analizini geçelim şu an için..
3 yaz evveli Didimde yaz tatilinde tanıştığım ve unutamadığım bi kız var, ve tabi anılarım, su lâhza İsviçrede, orda doğmuş, ömürleri orda devam ediyor, yanlızca yazları Türk.ye geliyolar, ismini söylemicem, esmer, hafif balık etli, benim boylarımda, Türç.yi tam konuşamadığından olağanüstü sexi, şirin bulduğum bi konuşması var, Özledim onu…Onla evvel kuzenleri aracılığı ile tanıştık,
2,3 sefer dost ortamında yemek falan, muhabbetler, yakınlaşmalar, adeta 2,3 gündür diilde defa uzun vakittir tanışıyormuşuzcasına bi hararet, arada 2 normal kız dostun yapmadığı tarzda dokunuşlar, hareketler ….Onun kalifiye olduğunu inanın ilk el sıkıştığımızda hissetmiştim..
ve işte bikaç gün ardından cinselliğin ilk defa harbiden döneme girdiği altınkumda gittiğimiz bar..
Dananın kuyruğunun koptuğu bar diyelim, dansı, tekno müziği gerçekten severim, sıkıda dans ederim..Biraz muhabbetten ardından çağrı beklemeden sırayla herkes kendisini piste atmıştı, onun hiçte içimin ısınmadığı, erkek düşkünü, beyinsiz kuzeni dışında İçkinin tesiriyle ve dansın verilen baş dönmesiyle çılgınlar gibi dans eder iken onu ansızın arkamda hissetiğimi ve kalçalarıma ellleriyle sürtünmesini anımsıyorum,
arkamı dönmemle nefesini hissettiğim o dakika varya, o dudaklarımızın birleşmesinin bu kadar basit olabileceği pozisyon varya, offfff, oldukça az şeye değişirim, bırakırmıyım hiç, sıkıca sarıldım,iriye yakın göğüslerini, ince belini, o tatlı vajinasını hissettim yaaaa, bende capri, onda ince pant.
vardı ve kendimize kalifiye dansımız başlamıştı işte, ne kadar sexiydik yaaa,o lâhza bizi ilgiyle seyreden bi erkeğin boşalmaması heralde imkansızdı… nerdesin yaaa,gel artıkkk….
Diğerlerinin de bizle olması ne lanet bi vaziyet, bi süre ardından toparlanmak mecburiyetinde kalmıştık, o bön kızın hayırdır napıyosunuz dercesine bakan bakışlarınıfarkettiğimiz lâhza, nase sinirlenmiştim, tuttum kendimi bana kalifiye olanı onun gibilerin bozmaması içersinde, canım oturuyorum ben dedim, tabi onun yüzüde düştü, adeta annelerimiz görmüş gibi, ne biliyimişte….
Sandalyeme geçtim, diğerleride kuyruk gibi oturdular falan, şimdi ne yapmalıydı, o durumda kalmak ne iğrenç bi ruh durumu biliyomusunuz….
bişeyler olmalıydı, fakat sebep, bi yandanda acaip kesişmeler masada, geri dönüş izinlerinin bitmesine de az kalmıştı hani..Neyseki bikaç dakika ardından benimki biraz toparladı kendisini, benim gözler falan hala kayık, iyice kaymışım.
İçkiyi abarttığından midesinin bulandığını, tuv.e gideceğini ifade etti ve yanımdan geçerken küçük bi çimdiğini yedim, henüz doğrusu işaretini…
2 dak geçmeden kendimi tuv.e attım, dostlar inanın acaip kabardığımı, esasen yapı gereği azgın bi kızım,kötü ıslandığımı anımsıyorum, kendimi ellemeye başlamıştım dahi masa köşesinde, kalbimde manyak atıyodu, bikaç şahıs vardı tuv.te biride makyajını tazeliyodu falan, Tatlım hangisindesin, miden sebep dememle, 3.
kapının açılması ve beni çekmesi bir oldu, anımsamak dahi yeniden sulandırdı beni,immmmmm….

Bir Cevap Yazın